MASZYNY

SR7508

7,5kW

Nasze ARTYKUŁY
2015-01-29 Tarcze diamentowe w naszej ofercie

 

Oferujemy nie tylko kompleksowe usługi przecinania ścian, stropów i fundamentów, ale także elektronarzędzia i maszyny służące do wykonywania tych czynności. Zachęcamy do zakupu wybranych produktów. Jeśli szukają Państwo niezbędnych podczas realizowania planu budowy akcesoriów i maszyn, z przyjemnością je dostarczymy.

W naszej ofercie można znaleźć wiele rodzajów tarcz przeznaczonych do obróbki różnych materiałów budowlanych - betonu, kamienia naturalnego i nawierzchni drogowych. Jeśli potrzebują Państwo tego typu akcesoriów do elektronarzędzi (lub maszyn do cięcia), zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy dostępną na naszej stronie internetowej. Proponujemy produkty dostosowane do Państwa oczekiwań i specyfiki wykonywanej pracy. Oferujemy tarcze diamentowe do szlifierek kątowych oraz do przecinarek stolikowych. W naszym asortymencie znajdują się zarówno tarcze do cięcia asfaltu, jak i tarcze do cięcia betonu.

Gwarantujemy wysoką jakość naszych produktów. Proponowany przez nas sprzęt pochodzi tylko od najlepszych zagranicznych producentów.