MASZYNY

WS 75H

11kW

Nasze ARTYKUŁY
2015-01-29 Profesjonalny sprzęt geodezyjny

Base to nie tylko produkty takie jak tarcze diamentowe i wiertła diamentowe, ale także bogata oferta profesjonalnego sprzętu geodezyjnego. Mamy do dyspozycji całą gamę urządzeń służących do specjalistycznych pomiarów geodezyjnych. W naszej ofercie znaleźć można między innymi niwelatory optyczne, elektroniczne i laserowe przeznaczone do pomiaru różnicy wysokości, teodolity służące do pomiaru kątów, dalmierze mierzące odległości oraz tachimetry, będące swoistym połączeniem teodolitu i dalmierza.

Wszystkie te urządzenia oraz potrzebne do pomiarów statywy i inne akcesoria (np. farby w aerozolu, gwoździe pomiarowe, szpilki geodezyjne, pryzmaty, szkicowniki i wiele innych) są dostępne w naszym sklepie. Jednym słowem pełne wyposażenie geodety, które można kupić w jednym miejscu i po atrakcyjnych cenach.

Oferowane przez nas produkty mają najwyższą jakość i gwarancję poprawnego funkcjonowania. Na niwelatory laserowe udzielamy nawet 5 lat gwarancji. Oferujemy doradztwo w wyborze najlepszych produktów dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta.