MASZYNY

TS40 ANNA

6,5kW

Nasze ARTYKUŁY
2015-02-02 Wydajność wierteł koronowych

Wiertła diamentowe używane są do wiercenia otworów, które wymagają dużej precyzji. Mają bardzo szeroki zakres zastosowania – używa się ich np. w budownictwie mieszkaniowym, przemysłowym, drogowym czy mostowym.

Oferujemy wiertła koronowe, które mogą mieć nawet do czterech razy krótszy czas wiercenia niż w przypadku wierteł spiralnych. Oznacza to, że praca z użyciem tego typu wierteł diamentowych jest wielokrotnie bardziej wydajna, szybsza i sprawniejsza. Mają też one znacznie dłuższą żywotność za sprawą mniejszego zużycia energii i wolniejszego zużywania się narzędzia. Wiertła koronowe wykonane są ze stali szybkotnącej. Mogą być wzmacniane dodatkiem kobaltu, który zwiększa ich wytrzymałość na wysokie temperatury.

Wykonujemy wiertła koronowe o dowolnych, dobranych do indywidualnych potrzeb klienta wymiarach. Zajmujemy się też regeneracją wierteł, która odbywa się w siedzibie naszej firmy. Czas trwania procesu regeneracji skracamy do minimum, dzięki czemu klient nie musi zbyt długo oczekiwać na gotowe narzędzie.